IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 
 

 Szkoła itp.

Go down 
AutorWiadomość
John
Admin
avatar

Liczba postów : 13
Join date : 18/07/2016
Age : 17

PisanieTemat: Szkoła itp.    Pon Lip 18, 2016 6:46 pm

Szkoła
Na dzielnicy Westerplatte znajduje się szkoła dla dzieci i nastolatków. Jest ona darmowa, a nauczyciele wręcz na niej zarabiają. Szkoła nosi nazwę Torent.

Dzieci/Nastolatki


1. W szkole nie liczy się to z jakiej dzielnicy jest dziecko/nastolatek. Uczniowie którzy należą do wrogich stad mogą się razem bawić i być przyjaciółmi gdy są na terenie szkoły. Poza terenami szkolnymi nikt nie gwarantuje że dziecko/nastolatek będzie nadal miło traktowany.
2. Każdy ma prawo do nauki, jednak nie ma przymusu chodzenia do szkoły. Można chodzić do szkoły nieregularnie. Można przychodzić tylko na niektóre lekcje, bądź na wszystkie.
3. Za dobre oceny można zdobyć Elii lub wyjątkowe przedmioty.
4. Aktualne przedmioty do nauki to: medycyna, sztuka walki, plastyka, strategia, wychowanie fizyczne, historia, geografia oraz panowanie nad przemianą.
5. Jeżeli nie ma nauczyciela jakiegoś przedmiotu, nie będzie można się tego przedmiotu uczyć.
6. Każdy uczeń będzie mieć swoją Kartę Ucznia w dziale Karty Uczniów. Będą w nich wszelkie informacje o danym dziecku/nastolatku, jego oceny oraz uwagi. Zaleca się rodzicom ucznia śledzenie Karty Ucznia własnego potomka.
7. Do szkoły przychodzą tylko zarejestrowane dzieci/nastolatki. Aby zarejestrować swojego potomka jeden z rodziców (albo opiekun, w razie braku rodziców) musi się stawić w gabinecie dyrektora w temacie "gabinet dyrektora".
8. Nie można atakować szkoły ani porywać uczniów na wycieczkach. Dzieci/nastolatki w szkole mogą się czuć jak najbardziej bezpieczne.
9. Do szkoły mogą zostać zapisane tylko dzieci/nastolatki w wieku od 6 lat 13 lat.
10. Dziecko/nastolatek może prowadzić naraz cztery fabuły oprócz tych w szkole.

Nauczyciele
1. Każdy dorosły wampir/wilkołak w wieku conajmniej 18 lat może zostać nauczycielem.
2. Nauczyciele zarabiają.
3. Przedmioty do uczenia to (aktualnie jest poszukiwany nauczyciel do każdego przedmiotu):
-medycyna
-sztuka walki
-plastyka
-strategia
-wychowanie fizyczne
-historia
-geografia
-panowaniem nad przemianą
4. Aby zostać nauczycielem trzeba przyjść na krótką rozmowę kwalifikacyjną do gabinetu dyrektora w dziale "gabinet dyrektora".
5. Każdy nauczyciel ma obowiązek wysłuchać każdego rodzica który by przyszedł żeby się dowiedzieć czegoś o swoim potomku.
6. Nauczyciele mogą pisać w Kartach Ucznia każdego poszczególnego dziecka/nastolatka który bierze udział w ich lekcjach, aczkolwiek nie muszą tego robić.
7. Każdy nauczyciel ma swoją Kartę Nauczyciela w dziale "Karty Nauczycieli" w której pisze Admin i ewentualnie uczniowie, jeśli mają coś do powiedzenia.
8. Każdy nauczyciel może prowadzić naraz pięć fabuł oprócz tych w szkole.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://thelondonlife.board-directory.net
 
Szkoła itp.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Witaj! :: Kompendium wiedzy-
Skocz do: